Kullanıcı Adı: Şifre:
Duyurular
  • Forum Kuralları
  • Forumda uyulması gerekli olan kurallar! Tüm üyelerimizin okuması gereklidir.

Eklenen Mesajları Güne Göre Göster:
    Forumda Arama Yap:
    Bu hafta forumun en aktif üyeleri:
    İlginç, kimsecikler yok!
    Ana Sayfa » Turizm Rehberi » A-D » brezilya -( salvador-santos-aratu-maceio)

kaptanozgun 11.07.2008 02:10:37 tarihinde soruldu...
    2007-2008 yıllarında brezilya /salvador-santos-aratu-maceio şehirlerinde bulundum. benim 2. vatanım zaten g.amerikaydı ama 2. vatanımın baskenti ise süphesiz brezilyadır. cok güzel iklşimi, ormanları, sıcak insanları, gettoları, gece hayatı, ucuz romları,sambası ve tabiki harikulade işte kadın budur dedirten kadınları..

-santos buyuk bir sehir ve belkide riodan sonra en tehlikeli şehir gece veya gunduz getto lara girmek intihara teşebbusd olabilir. kuruyu cekip öldürebilirler sizi cok guzel sahılı var. sahılde cok guzel evlerı ve clubleri, ortasından bi nehir gecer nehirin kuzey kısmı full getto ve fakir insanler (tenekeden evlerde yasıyolar) gunueyo ıse buyuk apartmanlarla dolu. pele nin sehridir kuzey kısmında villası vardır.

salvador-fazla gorme sansım olamdı fakat sehır olarak eskı ıspanya -portekız evlerıne benzer (zaten resmi dil portekizce) sehrın buyuk kısmı gettolardan olusuyo. 2008 ocak 4 de istanbuldan ayrıldıgıgmda istanbula kar yagıyordu. oraya varınca nemli 40 derece sıcak i,nsanı biraz daralttı tabi.

aratu- ufak bir liman köyü her yer tropikal orman insanlar ellerinde papaya vb. türlü tropikal meyve yiyerek dolasıyor. ama en kıralı bizim portakal nar ve vişnbeyi tutmaz. ormanların içince cok guzel barlar var. bara giderken köydeki mahallenin kızları hemen size eşlik ediveriyor. orada en sevdiğim bar pokito bar idi.( barın ismi yokmus arkadas oraya pokito bar diyodu megersem dillerinde pokito küçük demekmilş)

maceio- maceio turistik bi sehir cok sevdim cok cok büyük bi sahili var konyaaltı plajından büyüktür ve kumsalı alanı cok geniş aynı konyaaltyı gibi plaj bitince trafik yolu baslı yo deniz ve yol arası en az kimi yerde 300 metre. gençler aksama dogru plajda futbol oynuyorlar. nice peleler ronaldinyolar var.bizim gibi büfelerde sokakta tavuk et şiş yapanlar var. canım istemediği halde satıcı güzel kızın hatrına yemiştim manyak güzelmiş 3 tane daha söledim haa yanında birada içebilsiniz. bunların en önemli birası brahma bizim efese benzer ama ondan daha iyidir. buranbın gece alemine gelince kopar insan girdiğim disco vardı yanımda kız arkadaşla içeride yarım saat kalamadım kız arkadasım diğer kızlardan beni korumak için canla başla mücadele edince ( keşke diyorum yalnız gitseymişim) buranın kızları cok farklı bizim türk erkeğinin brezilya kız haldir.

velasıl velkelam brezilya kral memlekettir şimdiye kadar gittim 31 ülkeden en en en cok sevdiğimdir. türk nedir fazla bilmezler o bakımdan çok güzeldir.

Bookmark and Share

Cevapları Sondan Başa Doğru Sırala Cevapları Baştan Sona Doğru Sırala
    Seyyahamca.com - Seyahat Portalınız

Bu konuya yorum eklemek için üye olmalı ve/veya üye girişi yapmış olmalısınız!

İstatistikler R E K L A M

Kategoriler : 10, Forumlar : 76
    Konular : 1842, Yorumlar : 8023
    Toplam Üye : 11845
    Son Üyemiz : miss_bilet

Seyyahamca.com - Seyahat Portalınız
    http://www.seyyahamca.com

eXTReMe Tracker