Kullanıcı Adı: Şifre:
Duyurular
  • Forum Kuralları
  • Forumda uyulması gerekli olan kurallar! Tüm üyelerimizin okuması gereklidir.

Eklenen Mesajları Güne Göre Göster:
    Forumda Arama Yap:
    Bu hafta forumun en aktif üyeleri:
    İlginç, kimsecikler yok!
    Ana Sayfa » İlişkiler » Kadınlar Hakkında » YALNIZLIĞIMI ARTIRAN YAĞMUR

vaveyla 15.01.2007 10:09:02 tarihinde soruldu...

O CAMIN ÖNÜNDEKİ SİZLERDEN BİRİ DEĞİL. ÇÜNKÜ ORADA BEN VARIM...
    YAĞMURU İZLEMEK, YAĞMURDA ISLANMAK, HİÇBİR YAĞMURU KAÇIRMAMAK, SAATLERCE YAĞMUR ALTINDA DOLAŞABİLMEK,
    TOPRAĞA DOKUNUŞUNDAKİ ŞEFKATİ HİSSEDEBİLMEK VE O KOKUYU YÜREĞİMİN EN YAZLNIZ KÖŞESİNE ÇEKEBİLMEK HEP YAPTIĞIM, ZEVK ALDIĞIM , BİR TUTKU GİBİ VAZGEÇEMEDİĞİM BİR ŞEY..
    ..GEÇMİŞE GİTMEK..EVET ÇOĞUMUZ YAĞMURLARDA GEÇMİŞE GİDER VE DERİN BİR HÜZÜNLÜ NEFES ÇEKER....BEN DE ACABA YAĞMUR YAĞARKEN ISLANDIĞIM ANLAR İÇİN AH ESKİ ZAMANLAR DİYECEK MİYİM!
    YOK YA! BEN ISLANMAKTAN KAÇACAK KADAR, YAĞMURU BİR CAM ARDINDA KISIK BAKIŞLARLA İZLEYECEK KADAR BÜYÜMEK İSTEMİYORUM!
    HÜZNÜME GÖZYAŞLARIM EŞLİK EDECEKSE BİLE, BU CAM ARKASINDA OLMASIN..YAĞMURLARLA BİRLİKTE AĞLAMAK , ONLARLA BİRLİKTE ÇOŞMAK, ONLARLA BİRLİKTE HAYAL KURMAYA DEVAM ETMEMİ BÜYÜMEK ENGELLEYECEKSE...
    BENCE SİZ DE AH ÇEKMEYİN! PENCERE ARDINA ÇEKİLMEYİN..O KADAR BÜYÜMEYİN! ÇIKIN VE ISLANIN.

Bookmark and Share

Cevapları Sondan Başa Doğru Sırala Cevapları Baştan Sona Doğru Sırala
    Seyyahamca.com - Seyahat Portalınız

Bu konuya yorum eklemek için üye olmalı ve/veya üye girişi yapmış olmalısınız!

İstatistikler R E K L A M

Kategoriler : 10, Forumlar : 76
    Konular : 1856, Yorumlar : 8042
    Toplam Üye : 11877
    Son Üyemiz : sir415