AIR CHINA ortak ucus sorunu

 Çin’e seyahat edecekseniz, birkaç noktaya başından dikkat etmenizde fayda var derim:
 
– Biletinizi THY ile almaya gayret edin. Air China biletlerinin üzerinde fazla değişiklik yapılamayor. İşlerim erken bittiği halde biletimi değiştirmediler maalesef ve 2 gün boşuna bekledim kesilen biletimin tarihine kadar.
– THY ile almış olsaydım o bileti farkını vererek önceden uçma şansım olbilecekti.
– Air China ortak uçuşu ile Çin’e uçtuğunuz zaman bavullarınız genelde Pekin Havaalanında aktarması yapılmayacaktır, aktarma yapacağınız şehire indiğinizde bavulunuzun gelmediği gibi bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız, Pekin’de bavulunuzu aktarma uçuşunuz öncesinde kesinlikle kontrol edin..
– Bilet kesen firmalardan olur da AIR CHINA bileti alacaksanız kesinlikle fiyatının uygun olmasına dikkat edin. Ortak uçuş olmasına rağmen THY’den çok daha ucuza bilet satıyorlar Air China’dan. Bilet firmaları müsterileri uyandırmayıp aynı fiyatlardan bilet kesiyorlar. Şahsen en son aldığım bilette bu şekilde kazıklandık bilediğimiz için o fiyat farkını..
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.