El-kaide , “Kayıd”a Değer!

    Dünyada hiçbir terör örgütü yoktur ki, bir ülke tarafından desteklenmesin!…

Her gizli örgüt bir devlet ya da devletler tarafından desteklenir ve karşı düşüncede olduğu düşünülen ülkeye gerekli zamanlarda gerekli mesajlar bu örgütler sayesinde verilir.

21.ci yüzyılda hepimizin alışık olduğu terörle yaşam, aslında ülkemizin de düşmanlarının çok olduğunun kanıtıdır. Her taraftan düşman dolu olan cennet vatanımızda, milli birliğimizi, mutluluğumuzu ve başarılı olmamızı istemeyen dış nihraklar, kendi elleriyle besleyip yetiştirdikleri militanlarıyla, hepimizin huzurunu kaçırmaktalar. Yapılan her saldırıda aslında bir yerlere bir mesaj gönderilmekte.

En son İspanya’daki tren bombalamaları, Avrupa’da da terörün başlamasını sağladı. Ve ARAPÇA kasetlerini kenarda bırakan bu teröristler gerekli işlemi gerçekleştirip, istenilen mesajı yerine de ulaştırmış oldular.

Şimdi bazı komiklikleri bir dikkate alalım isterseniz….
– Siz bir terörist olsanız ve gizli bir şeyler çevirecekseniz neden yanınıza Arapça bir kaset alırsınız?
– Bombalamaya giderken o kasetin size ne faydası olacaktır?
– Nerede bir pis iş olsa neden hep El-Kaide üstlenmektedir?
– Bu El-kaide örgütünün ismi de ilgi çekicidir. KAİDE kayıt ve kural demektir. Bu isimle bile birilerine bir mesaj veriliyor değil mi?

El-kaide, kesinlikle bir müslüman örgütü değildir. Pek yakında da gizli bağlantıları ortaya çıkarılırsa şaşırmayın, bizim pkk’ya kendisi yardım eden Amerikayı unutmayın.teröristlerin kullandığı malzemelerin de avrupadan geldiğini bilmeyen yok. Bütün bu tezatlardan daha ilginci de, bu terör dostu devletlerin, teröre karşı bütün dünyayı işbirliğine çalışmalarıdır. Yapan ve destekleyen kendileri değilmiş gibi.

El-Kaide, kayda değer bir örgüt… Bakalım altından hangi süper güçler çıkacak….

13.03.2004 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.