Kurtlar Vadisi Irak Filmi Çin’de!!!

 Çin’de sokaklarda dolaşırken, Kurtlar Vadisi Irak Filminin DVDsi ile karşılaştığımda nasıl mutlu olduğumu anlatamam sizlere… Düşünsenize binlerce kilometre uzakta bizim filmimiz buralara kadar gelmiş ve satılıyor her yerde…

Kurtlar Vadisi dizisini Türkiye’deyken niye yalan söyleyeyim ne izledim ne de serisine müptelaydım. Arkadaşlarımın perşembe akşamlarını iple çektiklerini hatırlıyorum da şimdi… Acaba iyi mi ettim kötü mü ettim seyretmemekle diye düşünüyorum…

DVDyi hemen aldım görünce sokakta.. Çince altyazılı.. Çekim süper. Hikaye bazı küçük mantıksal hatalar içerse de buradaki çinlilere oldukça faydalı dersler verecek bence. Öncelikle islamiyeti vahşi gösteren batılıların bu filmde öteki yüzlerini de görme şansını bulacaklar çinliler.

Filmi zevkle seyrettim ve en kısa zamanda birkaç kopyesini alıp buradaki arkadaşlarıma da hediye edeceğim :))

Amerikalıların neden bu filmi yasaklamaya çalıştığını şimdi daha iyi anlıyorum. Adamlar boşuna senelerdir FİLM ENDÜSTRİSİ ile fikirlerini evlere kadar sokmuyorlar….

8.06.2006

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.