Prens Charles,müslüman Olacak!!!!!! Tony Blair Sırada!!!!

Bu başlık ilgi çekici değil mi? Bir dönem hatırlayın, Prens Charles’ın, Kuran okuduğu ve çok etkilendiği ve müslüman olmayı düşündüğü yazdı basında…. Son zamanlarda da, Tony Blair için aynı şeyler yazıldı.

İnanmayın bu boş haberlere… Prens Charles ne Kuran okur, ne de müslüman olur. Öyle birşeyi basında haber yapmalarındaki tek neden, saf müslüman kesimleri İNGİLİZ POLİTİKASINA yakınlaştırmaktır.

Dünyada maalesef müslüman kesim olarak çok saf insanlarız. Birisi Allah dediği anda onu müslüman sanırız. Artık bu iki yüzlü insanların oyunlarını anlamamız gerekiyor. İnsanların inançları kendilerine.. Müslümani Hristiyan, Ateist vs vs ne olursa olsunlar beni ilgilendirmiyor. Her koyun kendi bacağından asılır derler. Ama işin içinde derin oyunlar döndüğü zaman , ben yokum arkadaş. Kimse kimsenin inancıyla oyun oynayıp münafıklık yapamaz, yapmamalıdır da.

Prens Charles neden müslüman olmasın ki, diye, güzel ve safiyane bir yaklaşımda bulunabilirsiniz, o zaman da zavallı Prenses Diana’nın başına gelen o MEÇHUL kazanın arkasında yatan gerçekleri biraz derinden inceleyin derim. Zavallı kadın, bir Mısırlı Müslüman (nüfus cüzdanında yazdığı için sadece) bir adamla yaşadığı için katledildi.

Ortaasya ülkelerindeki bizden daha saf müslümanları kendi cephelerine çekmek için yazılan bu müslüman olma ve müslümanlığı incelemeye alma gibi yalan haberleri maalesef herkesin ilgisini çekiyor.

Uyanık olmak lazım… Her sakallıyı babam sanmamalı… Tarihteki iki yüzlülüklerden halen ders alamazsak, hayatta sırtımız düzelemez bu gidişle de.

Uyanın Beyler! sloganımızı tekrar hatırlatmada fayda görüyor ve saygılarımı sunuyorum

21.03.2004

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.