Üyelerimize Küçük Hatırlatmalar

Sayın Üyelerimiz,
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya içten teşekkürlerimizi sunuyorum.
Seyyahamca sitesine neden üye olayım ki diyen bazı arkadaşlarımız var, aslında bu soruyu sormaları çok doğal. Müsaade ederseniz kısaca amaçlarımızı anlatayım, bu sayede üyelik sistemimizi daha iyi anlamış olacaksınız.
1- Sitemizin ana tema’sı, gezilen yerler ile alakalı tavsiyeler, düşünceler, şikayetler,başımızdan geçen ilginç olayları, siteyi ziyaret edenlerin bilgisine sunabilmek.
2- Yazdığınız yazılarda öncelikle birkaç cümle ile anlatmamanızı rica ediyoruz. Şuraya gidin çok güzel demenin siz de kabul edersiniz ki hiçbir faydası yok. Bu nedenle yazılarınızın biraz detaylı olmasına dikkat etmenizi rica ediyoruz.
3- Gittiğiniz bölge hakkında eğer beğendiğiniz ve beğenmediğiniz özellikleri,objektif açıdan verebilirseniz sanıyorum gerçekten mükemmel bir bakış açısı yakalayabileceğiz.
4- Yazılarınızı sitemize göndermeden önce TEXT olarak bir kenarda yazarsanız, kolayca sitemize upload etme şansınız olacaktır. Bu sayede sizde de bir nushası yedek olarak kalacak, herhangi bir internet bağlantı sorununda bu yedek çok işinize yarayacaktır.
5- Yazılarınızdaki cümle düşüklüklerini elimizden geldiğince düzeltmeye çalışacağız fakat ricamız daha dikkatli yazabilmeniz.Bu konuda yardımınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.
6- Sitemize birçok arkadaşımız birkaç değişik kullanıcı adıyla üye olmaya çalıştılar, Bu noktada ricamız her üyemizin bir kullanıcı açmaları olacaktır. İlerde gereksiz kullanılmayan üyeleri silmek zorunda kalacağımızı üzülerek belirtmemizde yarar var.
7- Seyyahamca sitesi amatör bir site olarak kalma amacındadır, bu nedenle üye sayımızı şişirmek gibi bir hevesimiz olmayacağı gibi,siteye yazı yazmayan binlerce üye yerine, yazılarıyla bizlere katılacak çok az sayıda üyemizin olması tercihimizdir.
8- Üye kaydı yaptıran arkadaşlarımızın bazıları ya yanlış mail adresi ya da çalışmayan mailler yazmışlar. Doğal olarak sitemize üyelik müracatı yapan arkadaşlarımıza otomatik mail gönderildiği için bu mailler eğer şifreyi ulaştıramazlarsa o üyenin kaydı onaylanamamaktadır.
9- Üyelerimizin bizlere kayıt olurken yazdıkları detaylardan sadece mail adresleri sitemize yazdıkları yazılarının altında yayınlanacaktır. ICQ,MSN,YAHOO gibi detayları yayınlamayacaktır. Üyelerimizin bize güvenini sarsmamak amacımızdır.

Sitemize sizin de yazacağınız yazıların bizim için değeri çok büyük, çünkü biz biliyoruz ki, her insanın bakışı farklıdır. Szin bakışınızla çok daha ince noktaları görebilme imkanımız olacak.

Lütfen seyahatleriniz hakkındaki iyi ya da kötü düşüncelerinizi bizimle paylaşın. TÜM DÜNYA’YA YAYINLAYALIM 🙂

saygılarımla

21.06.2002

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.