Herşey Çok Güzel Olacak!!

 AB 2005 Aralık ayına müzakere için gün verdi diye sokaklara döktük milleti. Bu ne sevinç bu ne mutluluk!! Buna gaflet desek daha doğru olacaktır……

Her siyasi parti, AB yolunda atılan küçük adımı çok büyük göstermiştir 40 yıldan beri. Her toplantı sonrasında kahraman ilan etmişizdir liderlerimizi. Avrupa Fatihi demişizdir….

Değişen birşey yok aslında ne AB tarafında ne bizde. Onlar bizi istedikleri gibi gene oynatacaklar ve gene burunlarından kıl aldırmayacaklardır.

Kıbrıs konusu sadece bir tane aşılması imkansız sorundur. Daha ne sorunlar çıkartılacaktır önümüze durun hele biraz…

Anlayamadığım konu Atatürkçü geçinenlerin nerede olduklarıdır. Biliyorsunuz Ulu Önder, ABD mandası isteyenler karşı çıkmış ve özgürlük adına ömür geçirmiştir. AB hayranı olan Atatürkçülerin ne boyutta gerçek Atatürkçü oldukları da şüphelidir zaten. Atatürk yaşasaydı acaba AB’ye girmeyi düşünür müydü sizce? “Muhtaç olduğun kuvvet damarlarındaki asil kanda mevcuttur!” diyen Atatürk neyi kastediyordu sizce??? Düşünün bakalım biraz….

Sabredin, 10 sene ömrü kaldı bu AB balonunun… Bizi alacakları günü görmeden onlar yıkılacaklar… Yazın bir kenara bu yazdıklarımı… Göreceksiniz……

19.12.2004

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.